Тонометри в Україні - ТПК «Ергоком»
Торгова марка Little Doctor
Торгова марка Nissei

Про компанію

З 1997 року Торгово-промислова Компанія «Ергоком» успішно працює на медичному ринку України, займаючись оптовою торгівлею товарами медичного призначення: електронними і механічними тонометрами, стетоскопами, ингаляторами, термометрами, діагностичними приладами, інструментами, засобами для догляду за хворими і товарами для здоров'я.

Основний ринок збуту - аптеки, лікувальні установи, магазини медичної техніки в усіх областях України та в Києві.

На Україні ми ексклюзивно представляємо торгові марки NISSEI (Nihon Seimitsu Sokki Co., Ltd, Японія) і Little Doctor (Little Doctor International (S) Pte Ltd, Сінгапур).

Вся продукція відповідає міжнародним стандартам, випробувана і зареєстрована МОЗ України та службами Держстандарту України. Кожен прилад комплектується інструкцією і гарантійним талоном російською або українською мовами.

Замовлення наших клієнтів обробляються швидко і точно, з урахуванням фактичної наявності товарів на складі. Експрес-доставка товарів споживачу. Велика частина замовлень доходить до споживача на наступний же день після прийому заявки.

Ви зможете отримувати товар з відстрочкою платежу, ставши нашим постійним клієнтом.

Разом з товаром ми надаємо рекламні матеріали - листівки, буклети, плакати, календарі, ручки і т.д.

Безкоштовна гаряча лінія: 8-800-30-120-8 Телефонуйте і наші чуйні фахівці будуть раді допомогти Вам вибрати потрібний зі всієї великої кількості медичних товарів, представлених в нашому асортименті.

Сторінка компанії «Ергоком» на facebook

Будь ласка, поставте позначку «Подобається» нашій сторінці: