Тонометри в Україні - ТПК «Ергоком»
Торгова марка Little Doctor
Торгова марка Nissei

Про компанію

Торгівельно-промислова компані «Ергоком» працює на медичному ринку України з 1997 року.

Основний вид діяльності - оптова торгівля товарами медичного призначення: діагностичними приладами, інструментами, товарами для здоров'я, засобами для догляду за хворими.

Основний ринок збуту - аптеки, об'єднання "Фармація", лікувальні заклади, магазини медичної техніки в усіх областях України та в м.Києві.

Логотіп Ергоком

Наша основна спеціалізація - постачання вимірювачів артеріального тиску провідних виробників з Японії та Сингапуру. Ексклюзивно представляємо торгівельні марки Nissei (Nihon Seimitsu Sokki Co., Ltd, Японія) та Little Doctor (Little Doctor International (S) Pte Ltd, Сингапур).

Уся продукція, що ми пропонуємо належним чином випробована та зареєстрована уповноваженими органами МОЗ України та службами Держстандарту України, що підтверджується повним комплектом необхідних сертифікатів. Кожен прилад комплектується інструкцією та гарантійним талоном російською та українською мовами.

Замовлення наших клієнтів обробляються швидко та точно, з урахуванням фактичної наявності товарів на складі. З однаковою увагою ми обслуговуємо як замовлення від невеличкої приватної аптеки, так і заявку від областного об'єднання "Фармація".

Наші кваліфіковані фахівці допоможуть вибрати необхідні Вам прилади з великої різноманітності товарів, представлених у нашому асортименті. Ставши нашим постійним клієнтом, Ви зможете отримувати товар з відстрочкою платежу.

Разом з товаром ми надаємо рекламні матеріали - буклети, плакати, календарі, кулькові ручки та інше.

Додаткова перевага нашої роботи - експрес-доставка товарів споживачу. Більша частина замовлень виконується - тобто доходить до споживача - на наступний день після прийому.

Шива та тонометри